YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE UYUŞTURUCU VE DOPPİNG SEMİNERİ VE SOSYAL SORUMLUK KRAV-MAGA DERSLERİ

İED – İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği

DUMESF Başkanı Gazeteci Yazar Sayın Kaya Muzaffer Ilıcak , Isdco – Pars İnternational Tactical Defence İstanbul İl Temsilcisi Öğretmenleri Sayın Can Höcük ve Arzu Gürer ve Asistanları Doruk Eren Aktaş, Ferhat Erdem ve Orcan Tiryakioğluna sonsuz teşekkürler

Sosyal Sorumluk Krav – Maga Dersleri 15.11.2014 tarihinde başlamış olup, her Cumartesi Saat 13.00 te devam edecek şekilde planlanmaktadır. olası Saat Gün değişikliklerinden haberdar olmak ve katılım için, ied@ied.org.tr Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir mail adresine kayıt yaptırabilirsiniz, Katılım Ücretsiz olup, süreklik arz etmektedir.

yer : Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kampüsü, Kapalı Spor Salonu / Beden Eğitim Salonu

DUMESF Başkanı Gazeteci Yazar Sayın Kaya Muzaffer Ilıcak , Isdco – Pars İnternational Tactical Defence İstanbul İl Temsilcisi Öğretmenleri Sayın Can Höcük ve Arzu Gürer ve Asistanları Doruk Eren Aktaş, Ferhat Erdem ve Orcan Tiryakioğluna sonsuz teşekkürler

http://www.milliyet.com.tr/yildiz-teknik-universitesi-nde-uyusturucu-istanbul-yerelhaber-475548/

http://www.sondakika.com/haber/haber-yildiz-teknik-universitesi-nde-uyusturucu-ve-6692853/

http://spor.haber3.com/yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri-2378825h.htm

http://www.haberexen.com/yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri-793342h.htm

http://www.ajansmanisa.com/498568-haber-yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri

http://haberciniz.biz/yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri-3307863h.htm

http://www.turkpolitik.com/yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri/yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri.html

http://www.mansethaber.com.tr/yildiz-teknik-universitesinde-uyusturucu-ve-doping-semineri-82141h.htm


Isdco- İed-Dumsf iş birliği

Uyuşturucu ve Dopingle mücadele eğitim semineri

Isdco – Pars İnternational Tactical Defence İstanbul İl Temsilciliğinin organize ettiği ” Uyuşturucuyla Mücadelede Tek Yol Spor” Uyuşturucu ve Dopingle mücadele eğitim semineri Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kapalı Spor Salonunda, İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği (İED) gönüllüleri, Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) ve Yıldız Teknik Üniversitesi Krav Maga sporcuları katılımı ile düzenlendi.

Seminerler Isdco – Pars İnternational Tactical Defence İstanbul İl Temsilcisi, Öğretmen Can Höcük ve Öğretmen Arzu Gürer yönetiminde Asistanlar Doruk Eren Aktaş, Ferhat Erdem ve Orcan Tiryakioğlu tarafından gerçekleştirildi.

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Başkanı Gazeteci–Yazar Kaya Muzaffer Ilıcak, DUMESF’in tüm insanlara ve özellikle de çocuklara hangi spor olursa olsun bedenini eğitme ihtiyacı olduğunu anlatantığını söyleyen Ilıcak, “Tüm insanlar bilerek yahut bilmeden uyuşturucu kullanımına bağlı olarak kendinde yarattığı zararlardan korunma ve tedavi edilme hakkına sahiptir.

Uyuşturucu ve Dopinge yaklaşma
Bu güne kadar, üniversitelerde, okullarda, belediyelerde ve spor kuluplerinde gerçekleştirdiğimiz, “Bir kereden bişey olur” Uyuşturucu ve Dopinge yaklaşma” Uyuşturucuyla Mücadelede Tek Yol Spor” Uyuşturucu ve Dopingle mücadele eğitim seminerimizin 47 ve 48.sini bugün Yıldız Teknik Üniversitesinde sizlerle gerçekleştirdik.
Kısada olsa ana hatlarını gündeme getirdiğimiz kötü alışkanlıklarla farkındalık sohbet toplantısı sizlerin samimi ve içten davranışlarınız bize güven ve kuvvet verdi.
Sporlarımıza bakış açınız beni çok etkiledi. Haklısınız ”Her zaman bir elin, diğerinde vereceği bir şeyler vardır”. Uyuşturucu ve Dopingle mücadelede mutlaka yapabileceğimiz ortak eylemler vardır dedi .

Ilıcak, amacımız ‘Temiz spor, temiz nesil’
DUMESF çok yönlü şekilde uyuşturucuyla savaşan bir topluluktur. Federasyonumuz dünya çapındaki istikrarlı sporcuları, spor topluluklarını ve aileleri bir araya getirerek uyuşturucuyla savaşta tek çarenin spor olduğunu dünyaya duyurur.” dedi.

Hayatımızda uyuşturucu ve dopingden uzak yaşamanın önemi anlatan Ilıcak, amaçlarının ‘Temiz spor, temiz nesil’ olgusunu bütün branşlara ve toplumunu her kesimine yerleştirmek olduğunu söyledi.

Yıldız Teknik Üniversitesi Krav Maga sporcuları
Yunus Şeker, Abdülkadir Aydoğan, Yasin Yetkin, Mustafa Kara, Adil Barış Tekin, Metehan Tuna, Atılım Bozca, Özgür Hacımustafaoğlu, Gülce Çelen, İlay Sarılar,Selda Tarakçı,İlkin Hüseyinli, Mustafa Tekir, Bünyamin Canik, Yavuz Ömer Aktürk, Osman Ertuğrul Aktürk, Barış Bican, Ahmet Tugay Acar, Ahmet Burak Aydın, İlker Orbay,Seyyid Ahmet Doğan,Fatma Gizem Çallı, Mahmut Canbolat, Oğuzhan Özkan

Sosyal Sorumluluk Krav Maga Dersleri
İşitme Engelliler Ve Aileleri Derneği
Ataköy-İstanbul-Gönüllüleri
Arife Yüksel, Sevgi Yüksel,Tolga Dizdar,Elfida Güler,Halim Kaan Güler,Esra Ceren Karakaya,Fatih İşbilen,Onur Kayıhan

About the author