29 Ocak 2017 Tarihli Toplantımız ve GoowApp

29 Ocak 2017 Pazar günü saat 13.00’de yeni dernek yerimizde yönetim kurulu üyeleri ve gençlik komisyonu üyeleri toplandı.

Başkanımız Viki Özromano, Sevgi Yüksel, Canan Yetişgin ve Ece Saygı tarafından derneğimizin data bilgileri güncellendi. Başkanımız Viki Özromano’nun talepleri doğrultusunda gençlik komisyonu başkanı Onur Cantimur, Jan Karadaş ve yazılımcı üyelerimiz Alper Coşkun, Batu Yetişgin, Anıl Gökoğlu ile birlikte web sitenin sayfaları güncellendi. Site yönetimi ve güncelleme hakkında merak edilenler öğrenildi. Naciye Cantimur, gönüllü olarak yardımcı oldu.

Sponsorların davet edilmesi, açılış organizasyonu, derneğin ihtiyaçları konuşuldu. (Seminer ve işaret dili kursları için sandalyeler ve  yazı tahtası ihtiyacı tespit edildi)

Yeni üyelerimiz Adil Aydoğdu (Nucleus 6 kullanıcısı, koklear implantlı velisi) ve Gülten Sarhan (koklear implant adayı) ile tanıştık ve sohbet ederek kaynaştık.

“GoowApp” adlı akıllı telefon uygulamasının sunumu için gelen misafirlerimiz Muharrem Şeyda bey ve Şeyda Şeyda hanımı ağırladık. İşitme engellileri de katmak istedikleri bu mobil uygulama hakkında görüş ve önerilerimizi paylaştık.

Dernek başkanımız Viki Özromano’nun katılımcılara teşekkürünün ardından, iyi dilek ve tememnileri ile toplantı saat 17.00’da sona ermiştir.

 

About the author