2018-2019 FAALİYET DÖNEMİMİZ YÖNETİM KURULU VE PROJELER TOPLANTISI İLE BAŞLADI

1 Eylül 2018 Cumartesi günü derneğimizde yönetim kurulu başkanımız Viki ÖZROMANO başkanlığında yönetim kurulu ve projeler toplantısı yapıldı. Toplantımıza proje iştirakçımız Üsküdar Kaymakamlığı AB Etüt Proje Ofisinden Hüseyin KARAMAN misafir olarak katıldı.

Başkan yardımcımız Onur CANTİMUR tarafından yönetim kuruluna, 2018 yılı içinde kazanılmış iki fon Eşit Haklar İçin İzleme Derneği AB Alt Hibe Destekli “Bir İşaret Bin Umut” projemizin faaliyetleri ve Sivil Toplum Geliştirme Merkezi AB Alt Hibe Fonu Destekli “Birlikte” Kurumsal Hibe Programı, görünürlük ve sosyal medya şartları, hedefler hakkında sunum yapıldı. Derneğimiz için yeni bir sürecin başladığı ve bu süreçte mentorumuzun Nevzat KIRAÇ olduğu belirtildi.

Sosyolog İzem ARAL, avukat Aylin KARADENİZ ve İED Başkan Yardımcısı Onur CANTİMUR tarafından hazırlanan “Bir İşaret Bin Umut” projemizin anketi deneme olarak iki sağır yönetim kurulu üyemiz Tolga DİZDAR ve Emre Fırat YALÇIN ile yapıldı. Yapılması gereken iyileştirmeler not alındı. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 2018-2019 dönemimizin hayırlı ve başarılarla dolu olmasını diliyoruz.

İED YÖNETİM

About the author